Budowa i remont

Zgruzem.pl – wywóz gruzu w workach big bag

Wywóz gruzu należy zlecać jedynie profesjonalistom. Firma Zgruzem prowadzi kompleksową obsługę wywozu gruzu. Działa na terenie Warszawy i jej najbliższych okolic. Zaliczamy do nich Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Raszyn, Izabelin, Babice Stare, Babice Nowe, Legionowo, Ożarów Mazowiecki. Firmowi klienci mogą zamówić Worki typu bigbag w trzech różnych rozmiarach.

Big bag na gruz – cena. Wiemy ile to kosztuje

Najmniejszy jest w cenie 260 złotych, ma 1m3 i ładowność jednej tony, polecany jest przy małych remontach. Cena worka średniego to 280 złotych o wielkości 1,5m3, ładowność wynosi 1,5 tony. Największy worek kosztuje 300 złotych,  ma 1,8m3, może pomieścić nawet 2 tony odpadów – polecany jest przy większych, generalnych remontach. Przedsiębiorstwo gwarantuje, że są to najniższe ceny na rynku warszawskim.

Worek big bag na dziś? Nie ma problemu

Aby skorzystać z firmowych usług należy zadzwonić na numer ze strony, który znajduje się na stronie Zgruzem.pl i dokonać zamówienia. Po przyjęciu zamówienia torba na odpady zostanie dostarczona tak szybko, jak to możliwe. Pojemnik zostaje dostarczony zazwyczaj w tym samym dniu roboczym. Im wcześniej zamówienie zostanie zgłoszone, tym większa szansa że dotrze ono tego samego dnia.

Jeżeli zaistnieje potrzeba, można z wyprzedzeniem umówić się na dostarczenie Big Baga. Należy wtedy podać pracownikowi datę, godzinę oraz miejsce dostarczenia. W celu oddania worka, należy się ponownie skontaktować telefonicznie z firmą Zgruzem, worek zostanie odebrany w ciągu najbliższych 2-5 dni roboczych. Zdarzają się sytuację, że worki odbierana są w tym samym dniu, w którym klient poinformuje o tym, że torby są gotowe do odbioru. Jeżeli klient nie wie jakiej wielkości worek będzie dla niego najlepszy, z pomocą przyjdą firmowi konsultanci. Może się wydawać, iż ustawienie worka to nic trudnego. Jego ustawienie musi jednak być odpowiednie – np. nie może blokować przejścia, sprawiać zagrożenia, musi być w odpowiedniej odległości od miejsca budowy, aby odpady były dostarczane w możliwie najwygodniejszy sposób.

Zgruzem.pl – Sprawny wywóz gruzu

Ważne, aby odbiór worka także był wygodny – po załadowaniu bardzo ciężko będzie go podnieść za pomocą siły ludzkich mięśni. Dlatego firmowy samochód, posiadający dźwig musi mieć możliwość podjazdu w pobliżu worka. Do firmowych worków Bigbag można wrzucać oczywiście gruz budowlany, ale też odpady takie jak: gips, cegły, drewno, odpady zielone oraz plastikowe odpady pobudowlane. Po wcześniejszej konsultacji w workach można umieścić także papę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *