wywóz gruzu warszawa
Budowa i remont

Wywóz gruzu Warszawa. Z GruzCity.pl to proste

Wywóz gruzu Warszawa. Firm zajmujących się wywozem gruzu i odpadów budowlanych na terenie Warszawy i jej okolic jest wiele. Jednakże firma CityGruz wyróżnia się na tle innych przedsiębiorstw, działa we wszystkich dzielnicach miasta oraz w sąsiednich miejscowościach. Gruz i odpady budowlane gromadzą się nawet podczas niewielkich remontów. Jego gromadzenie i zutylizowanie bywa kłopotliwe, dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców w tej dziedzinie.

Gruz City. Najlepsi specjaliści w branży

Przedsiębiorstwo CityGruz zatrudnia tylko najlepszych specjalistów z branży wywozu odpadów budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma gwarantuje sprawną i szybką obsługę. W swojej ofercie ma worki big bag, które wyglądają  bardzo niepozornie. Zajmują mało miejsca, a w porównaniu do kontenerów, łatwo jest je ulokować, zwłaszcza w mieście tak zatłoczonym jak Warszawa. Przeciętny kontener zajmuje nawet całe miejsce parkingowe, a podstawa worka to tylko około 1m2, czyli worek zajmuje dużo mniej miejsca niż kontener. Ponadto, torby na odpady są bardzo wytrzymałe, potrafią pomieścić prawie tyle co przeciętne kontenery. Ich transport, kiedy już są zapełnione jest także łatwiejszy. Stworzony przez przedsiębiorstwo system wywozu niepotrzebnych odpadów jest innowacyjny – stosuje nowoczesne rozwiązania, jednocześnie działa w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Big Bag na gruz. Zamów szybko i sprawnie

Zamówienia należy składać telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem firmowej strony Gruzcity.pl. Firmowi konsultanci odpowiadają wyczerpująco na wszystkie pytania zadawane przez klientów. W ofercie są trzy rodzaje worków big bag: mały (1m3), średni (1,5m3) i największy o objętości 1,8m3. Małe worki polecane są do małych remontów, średnie i duże do większych. Istnieje zamówienia nawet kilku toreb na odpady jednocześnie – dopóki nie są wypełnione, łatwo jest je przenosić. Firmowych klientów nie obowiązują terminy – mogą trzymać worek, tak długo jak potrzebują. Płacą za ilość worków, nie za długość korzystania z nich. Na życzenie klienta, wystawiana jest faktura VAT, firma działa w pełni legalnie i obsługuje klientów prywatnych, ale także inne przedsiębiorstwa, które zazwyczaj specjalizują się w wykonywaniu remontów lub budownictwie.

Biuro City Gruz ma swoją siedzibę w centrum Warszawy przy Placu Bankowym 2. Klienci obsługiwani są od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00. Aby worek dotarł do klienta w ten sam dzień roboczy, zamówienie musi być złożone do godziny 14:00. Klienci muszą mieć na uwadzę, iż big bagi służą do wywozu jedynie gruzu i odpadów budowlanych. Pod żadnym pozorem nie należy wrzucać do nich takich rzeczy jak: substancje żrące, gorący popiół, substancje wybuchowe oraz radioaktywne, rozpuszczalniki, a także zwykłe, domowe śmieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *