wywóz gruzu warszawa, big bag na gruz
Budowa i remont

SpeedGruz.pl Wywóz gruzu Warszawa

Przedsiębiorstwo Speed Gruz zajmuje się wywozem gruzu i odpadów budowlanych z miasta Warszawa i jego okolic. Jest to jedna z firm, które najszybciej i najsprawniej wywozi gruz i inne odpady w stolicy. Firma używa worki big bag, a nie kontenery, gdyż są one pod wieloma względami lepsze – dowodzą temu lata doświadczenia w wywozie odpadów poremontowych. Jedną z największych zalet jest fakt, że torby zajmują bardzo mało miejsca i nie ma ograniczeń czasowych co do jego zapełniania.

W przypadku kontenerów, płaci się za każdy dzień, w którym jest on używany. Jak wiadomo, na budowie bardzo ciężko dokładnie przewidzieć kiedy powstanie duża ilość odpadów. Nie mogą one przeszkadzać podczas pracy, a będąc w workach, nie sprawiają zagrożenia. Klient płaci za przywóz worka i jego zabranie, a nie za czas w którym jest wykorzystywany. Może zamówić dowolną ich ilość worków – Speed Gruz posiada ich dosyć sporo, aby móc sprostać nawet bardzo dużej liczbie zamówień w możliwie krótkim czasie.

Big bag na gruz. Idealne rozwiązanie w mieście, gdzie wiecznie coś się buduje

W Warszawie wiele się dzieje, nieustannie powstają nowe budynki, a stare są remontowane – zapotrzebowanie na wywóz gruzu i innych odpadów budowlanych jest więc duże. Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00, ale torby na odpady dostarczane są także w soboty. Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 14:00, klient otrzyma worek jeszcze tego samego dnia. Mimo, że  worki mogą wydawać się mniejsze od kontenerów, to ich ładowność jest bardzo zbliżona.

Wiemy ile kosztuje wywóz gruzu w Warszawie

W ofercie firmy Speed Gruz są trzy rodzaje worków. Najmniejszy, w rozmiarze 1m3 kosztuje 260 złotych, jego podstawa wynosi 1m2, zajmuje więc on wyjątkowo mało miejsca, może pomieścić nawet 1,5 tony odpadów, sprawdzi się podczas drobnych remontów. Koszt średniego worka (1,5m3) to 280 złotych, właśnie ten rozmiar najczęściej wybierają klienci. Mimo, że może zmieścić nawet 2 tony gruzu, zajmuje stosunkowo mało miejsca, a jego wysokość wynosi 140 cm. Umożliwia to wygodny załadunek. Największy z worków, w cenie 300 PLN, mieści nawet 2,5 tony odpadów, a jego objętość to 1,8 m3.  Mimo, że jest on największy, nadal zajmuje niewielką powierzchnię. Idealnie sprawdza się podczas naprawdę dużych remontów, a może się wydawać że nie jest tak pojemny jak kontener. To bardzo mylne wrażenie.

Wywóz odpadów budowlanych. Zamówienie usługi prostsze niż myślisz

Zamówień można dokonywać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Speedgruz.pl, lub wykonując telefon do firmy. Siedziba przedsiębiorstwa Speed Gruz mieści się w samym centrum Warszawy przy placu bankowym 2. Klienci mogą także składać wizyty w biurze, do którego łatwo dojechać komunikacją miejską, a znalezienie miejsca parkingowego nie powinno stanowić większego problemu.. Ważne jest, aby w firmowych workach umieszczane były tylko odpady powstające podczas trwania prac budowlanych oraz gruz. Zabrania się wrzucania zwykłych śmieci z gospodarstwa domowego czy substancji żrących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *