pisanie prac magisterskich, pisanie rac licencjackich, pomocnik studenta
Edukacja

Pomocnik Studenta – Pomoc w pisaniu prac magisterskich

Każdy absolwent uczelni wyższej dobrze wie, że pisanie prac magisterskich często nie należy do najłatwiejszych. Nie każdy jest urodzonym pisarzem, często stres i zmęczenie utrudnia napisanie danej pracy. Wielu studentów, mimo dużej wiedzy nie wie jak rozpocząć pisanie. Dla takich osób powstała strona Pomocnikstudenta.pl, każdy student znajdzie tu odpowiednią pomoc dla siebie.

Pisanie prac magisterskich. Profesjonalna pomoc

Firma Pomocnik Studenta wspiera studentów tak trudnym zadaniu, jakim jest pisanie prac magisterskich, licencjackich czy inżynierskich.   Zajmuje się także krótszymi pracami, takimi jak eseje, referaty czy prace zaliczeniowe. Znajdą tu pomoc także uczniowie, którzy chcą sprawdzić czy napisana przez nich treść przejdzie kontrolę pod kątem plagiatu. Jeżeli jej nie przejdzie, Pomocnik Studenta też pomoże – również w tym zakresie świadczy usługi. Dokonuje poprawek merytorycznych, aby współczynnik plagiatu był możliwie najniższy. Z każdym klientem podpisywana jest umowa, firmie zależy aby klient czuł się komfortowo. Z tego powodu, po dokonaniu pierwszej wpłaty każdemu klientowi przyznawany jest opiekun, który czuwa nad jego zleceniem. Dba on o kontakt z klientem, udzielanie mu informacji oraz o to, aby praca została oddana w uzgodnionym w umowie terminie.

Uczciwa pomoc na jasnych zasadach

Umowy określają dokładny zakres udzielanej pomocy, cenę oraz termin, który jest bardzo istotny dla klientów. Przykładana jest także dbałość do zachowania anonimowości klientów – ich dane nie są nigdy udostępniane, umowy zawierają klauzulę RODO. Zamówienia na napisanie danej pracy można dokonać za pośrednictwem internetu, bez wychodzenia z domu. Należy wypełnić zgłoszenie, wysłać maila lub zadzwonić. Jeżeli promotor naniesie swoje zmiany, tym także się zajmiemy. Naniesienie poprawek jest zawarte w cenie. Firma działa całkowicie legalnie, wraz z ostatnią transzą przekazywane zostaną klientowi prawa autorskie do danego tekstu. Płatności można dokonać jednorazowo lub w kilku latach – wszystko zależy od preferencji klienta.

Pisanie prac w rozsądnej cenie

Ceny dopasowane są do studenckiego portfela. Aby ustalić dokładną cenę, musi zostać wykonana bezpłatna wycena. Dokonywana jest w możliwie szybkim terminie i konsultowana z klientem. Redaktorzy pracujący dla Pomocnikstudenta.pl są odpowiednio wykfalifikowani do tworzenia tekstów naukowych. Posiadają odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę z konkretnych dziedzin naukowych. Specjalizują się w kierunkach studiów takich jak: pielęgniarstwo, pedagogika, psychologia, finanse, kulturoznawstwo i wielu innych – jeszcze się nie zdarzył temat, którego nie podjęliby się redaktorzy Pomocnikstudenta.pl. Nigdy nie było też problemu z dobraniem odpowiedniego redaktora do odpowiedniej pracy.  Firma działa na rynku już od wielu lat, z każdym rokiem przybywają kolejni, zadowoleni klienci.