trenerzy personlani, treningi personalne
Life Style

Personalnetreningi.com – treningi personalne dla każdego

Dbałość o zdrowe ciało jest nie tylko dobre dla samego ciała, ale też i duszy człowieka. Na stronie Personalnetreningi.com – trenerzy personalni, każdy kto ma problem z uzyskaniem wymarzonej sylwetki lub chce jeszcze lepiej o siebie zadbać znajdzie wsparcie. Firma na rynku jest już blisko 20 lat i pomogła ponad 1000 osób w uzyskaniu upragnionej sylwetki, wprowadzeniu zdrowej diety, zrzucenia zbędnych kilogramów. Pomaga zawodowcom w przygotowaniu do zawodów, innym w powrocie do zdrowia i pozbycia się bólu, a dla pragnących dołączyć do służb mundurowych w zaliczeniu egzaminów sprawnościowych.

Doświadczeni trenerzy personalni

Na firmowej stronie można zapoznać się z osiągnięciami dotychczasowych klientów, którzy ze wsparciem firmowych specjalistów osiągnęli swój cel. Prowadzone są porady z zakresu odpowiedniego żywienia oraz odpowiedniego treningu personalnego. Odpowiedni trening oraz żywienie muszą iść ze sobą w parze, aby ciało było zdrowe. Same treningi bez diety nie będą pomocne, a dieta bez odpowiednich ćwiczeń nie przyniesie założonych efektów. Dlatego kupując treningi personalne, opieka z zakresu dietetyki jest gratis. Poza samą dietą dobierane są też odpowiednie suplementy diety, które przysłużą się organizmowi. Na stronie internetowej można znaleźć darmowe artykuły dotyczące zdrowego odżywiania oraz jest możliwość, aby zakupić ebooki zawierające zdrowe przepisy i porady żywieniowe.

Indywidualne podejście

Treningi personalne dobierane są indywidualnie. Klient potrzebuje jedynie ręcznika, stroju sportowego, butów sportowych i wody do picia. Firmowi trenerzy są odpowiednio wykwalifikowani, posiadają doświadczenie, pasję oraz wiedzę – można im zaufać. Przykładają nacisk na odpowiednią technikę wykonywania zleconych ćwiczeń, dzięki temu unika się kłopotliwych kontuzji. Poprawne ćwiczenia, czyli ścisłe trzymanie się planu treningowego oraz stosowanie zdrowej, zalecanej diety pomoże osiągnąć trwałe efekty w bezpieczny sposób. Plan treningowy stworzony jest tak, aby wszystkie ćwiczenia można było wykonać samodzielnie, bez konieczności chodzenia na siłownię lub posiadania drogiego sprzętu sportowego.

Trenuj kiedy chcesz i gdzie chcesz

Na treningi można przychodzić do firmowego studia (bez konieczności dodatkowej opłaty za wejście), prowadzone są także treningi on-line, czyli wystarczy że klient posiada komputer lub telefon z dostępem do internetu. Na życzenie klienta, trener może dojechać do jego domu lub inne, wskazane miejsce. Treningi prowadzone są dla osób powyżej 16-go roku życia, istnieje możliwość ćwiczenia w parze – z partnerem, przyjacielem, członkiem rodziny. Jest też specjalna oferta dla seniorów, dostosowana do ich potrzeb zdrowotnych. Dla osób, które wykupią większą ilość treningów, przyznawane są rabaty. Istnieje możliwość ,,zamrożenia” karnetu lub oddania go innej osobie, można z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym przesunąć czas planowanego treningu. Firma Personalne Treningi działa dla klentów, każdy klient automatycznie staje się ,,kimś więcej” niż tylko klientem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *